از برپایی چادر توسط مسافران جلوگیری شود
از برپایی چادر توسط مسافران جلوگیری شود

رشت - ایده آل خبر - بابیان اینکه سفر هموطنان می تواند وضعیت شهرستان در زمینه میزان ابتلا به کرونا بدتر کند،  از شهرداری ها و نیروی انتظامی خواست: با جدیت و در کمال احترام از برپایی چادر ازسوی مسافران جلوگیری کنند.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت با بیان اینکه موج سوم کرونا می تواند خطرناک تر از موج اول و دوم کرونا باشد، افزود: همه مردم باید در قبال سلامت جامعه احساس مسئولیت کنند و جا دارد در راستای قدرشناسی از زحمات طاقت فرسای کادر پزشکی و درمان و همه نیروهای بسیج، سپاه و سازمان های مردم نهاد که در راستای مهار بحران کرونا گام برمی دارند، آحاد مردم دستورالعمل های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کنیم.
 وی با تاکید بر لزوم نظارت جدی اداره صمت ‌و شبکه بهداشت بر روند تولید و توزیع اقلام بهداشتی و سایر مواد مصرفی، خاطرنشان کرد:  وجود احساس امنیت در حوزه سلامت جامعه، بسیار حائز اهمیت است و نباید اعتماد مردم به دستگاه های نظارتی از بین برود.
 فرماندار رشت با بیان اینکه شهرستان رشت به لحاظ کرونایی در وضعیت قرمز قرار دارد و سفر هموطنان به شهرستان می تواند وضعیت را بدتر کند، اظهار داشت: از شهرداری ها و نیروی انتظامی می خواهم با جدیت و در کمال احترام از برپایی چادر ازسوی مسافران جلوگیری کنند.