ترور شهید فخری زاده مصداق جنایت دولتی رژیم صهیونیستی است/ حضور نیروی دریایی ایران در آب های بین المللی در دل آمریکایی ها رعب ایجاد کرد
ترور شهید فخری زاده مصداق جنایت دولتی رژیم صهیونیستی است/ حضور نیروی دریایی ایران در آب های بین المللی در دل آمریکایی ها رعب ایجاد کرد

رشت - ایده آل خبر - نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: اطاعت از فرماندهی کل قوا است که تاکنون توانسته قدرت های سلطه گر جهانی را در مقابل ایران اسلامی به زانو درآورد و این ارزش باید به نسل جوان انتقال داده شود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار فرمانده ارشد ناوگان شمال به همراه فرماندهان آموزش تخصص های دریایی رشت و فرمانده یگان پشتیبانی منجیل به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: سلام و درود به ارواح پاک شهدای نیروی دریایی راهبردی ارتش به ویژه شهدای ناوهای سبلان و سهند که در راه مقدس نظام اسلامی تا پای جان ایستادند.

وی با تبریک و تهنیت فرا رسیدن هفتم آذر روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، افزود: تاریخچه نیروی دریایی ایران مربوط به ۵۰۰ سال قبل از میلاد و روزگار هخامنشیان است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با آغاز جنگ تحمیلی اقتدار خود را به منصه ظهور رساند، خاطرنشان کرد: عملیات مروارید که منجر به نابودی سکوهای نفتی عراق شد، در تاریخ نیروی دریایی ارتش ایران جاویدان شده است.

آیت الله فلاحتی به اقتدار بازدارندگی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب های بین المللی اشاره کرد و گفت: نیروی دریایی ایران با به روزرسانی تجهیزات خود در عرصه دفاعی مقتدرانه ایستاده است.

وی با اشاره به اینکه جنگ ها در دنیای معاصر ناجوانمردانه تر از طول تاریخ است، بیان کرد: ترور شهید محسن فخری زاده مصداق بارز جنایت دولتی توسط رژیم صهیونیستی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان به روایتی مبنی براینکه اجر شهید در آب دو برابر شهید خشکی است، اشاره کرد و یادآور شد: افتخارآفرینی و جانفشانی نیروی دریایی راهبردی ارتش باید به نسل معاصر انتقال داده شود.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب های بین المللی حضور فعال دارد، تصریح کرد: حضور فعال نیروی دریایی ارتش ایران در آب های بین المللی در دل آمریکایی ها رعب ایجاد کرده است.

وی، امنیت و توسعه را اولویت برنامه های نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار کرد: امنیت و توسعه در کنار هم می تواند ارزش های اقتصادی و فرهنگی را به ارمغان آورد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امنیت و توسعه در سایه نیروی دریایی مقتدر محقق می شود، اضافه کرد: رمز رشد و تلاش نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آب های بین المللی در سایه اعتقاد به آرمان های اسلامی محقق شده است.

آیت الله فلاحتی، اعتقاد به ارزش ها در کنار ارتقای صنعت دریایی توسط نیروی دریایی راهبردی ارتش را کارساز خواند و تصریح کرد: اطاعت از فرماندهی کل قوا است که تاکنون توانسته قدرت های سلطه گر جهانی را در مقابل ایران اسلامی به زانو درآورد و این ارزش باید به نسل جوان انتقال داده شود.

تحریم ها نتوانسته تاثیری در ارتقای رزم نیروهای مسلح ایران داشته باشد

فرمانده ارشد نظامی آجا در شمال نیز در دیدار مذکور اشاعه فرهنگ غنی ایرانی اسلامی به نقاط مختلف دنیا را از وظایف نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: مبارزه با پدیده شوم دزدی دریایی و برقراری امنیت دریایی از وظایف گسترده این نیرو در آب های بین المللی محسوب می شود.

امیر دریادار دوم عرشه عبدالوهاب طاهری به شعار جهش تولید توسط مقام معظم رهبری در سال جاری اشاره کرد و افزود: اعمال تحریم ها نتوانسته تاثیری در ارتقای رزم نیروهای مسلح ایران به ویژه نیروی دریایی راهبردی ارتش داشته باشد.