جهش تولید در پارک علم و فناوری گیلان
جهش تولید در پارک علم و فناوری گیلان

رشت - ایده آل خبر - مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر در گفتگو با مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل پارک علم و فناوری گیلان از جهش مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر در جذب و پذیرش واحدها و هسته های فناور در ۸ ماه سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش ایده ال خبر به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری گیلان- عادل رنجی افزود با توجه به نامگذاری سال ۹۹ به نام سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری تلاش گردید این شعار در مجموعه مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر تحقق پیدا نموده و جایگاه این مجموعه در استان و کشور ارتقا پیدا نماید.

به لطف خداوند بزرگ مجموعه مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر از جایگاه ویژه ای در استان و کشور و حتی حوزه بین الملل برخوردار است که می توان به آینده این مجموعه برای تحقق توسعه پایدار مبتنی بر محصولات دانش بنیان امیدوار بود.

این مقام مسول همچنین از افزایش تقاضاها در خصوص محصولات تولیدی شرکتهای دانش بنیان و فناور مستقر در این مجموعه در داخل و خارج از کشور اشاره نمود.

مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر از خرداد ۱۳۹۸ مجددا شروع به فعالیت جدی نمود که پس از گذشت یک و نیم سال از فعالیت مجدد حدود ۳۰ واحد و هسته فناور در این مجموعه فعالیت و محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی ارسال می نمایند