رشت - ایده آل خبر - فتح اللهی با بیان اینکه سگ گردانی فرهنگ بی بند بار غربی است گفت : آمران به معروف در جامعه تنها نیستند.

به گزارش ایده آل خبر – علی فتح اللهی امروز ۱۰ آبان در دیدار با بانوی امر به معروف در رشت اظهار کرد : متاسفانه شاهد ترویج فرهنگ غربی در فضای جامعه هستیم.
فرماندار رشت با بیان اینکه سگ گردانی در جامعه به نوعی به یک مد تبدیل شده است گفت: این فرهنگ بر گرفته از فرهنگ بی بند بار غربی است.
وی ضمن قدر دانی از فداکاری این بانوی ارزشی اذعان کرد : آمران معروف در جامعه تنها نیستند، دستگاه قضا و دیگر دستگاه ها از این فداکاری ها دفاع و حمایت می کند.
فتح اللهی خاطر نشان ساخت: با هتاکان امر به معروف و نهی از منکر برخورد جدی می شود.‌
سید اکبر قاسمی در این دیدار اظهار کرد : امر به معروف و نهی از منکر از واجبات دینی شمرده می شود.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت تصریح کرد : توجه به این شاخصه مهم آسیب های اجتماعی و ناهنجاریها را در جامعه کاهش می دهد.
قاسمی با بیان اینکه پارک مکان امن تفریحی است افزود : مسئولان شهرداری موظفند با پایش تصویری در پارک ها از ورود سگ گردان ها در این مکان تفریحی جلوگیری کنند.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت خاطرنشان ساخت : با دیدارهای مسئولان استانی و با تجلیل از این بانوی فداکار به نوعی هتاکان امربه معروف را محکوم و سبب دل گرمی خانواده این بانوی ارزشی شده اند.
وی با تاکید بر اینکه سپاه و بسیج همواره از آمران به معروف دفاع می کنند اظهار کرد: با رصد های انجام شده توسط نیروهای انقلابی و بسیجی فرد هتاک امربه معروف دستگیر و تحویل دستگاه قضا شد.