لزوم اتخاذ رویکرد جهادی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی در شرایط جنگ اقتصادی
لزوم اتخاذ رویکرد جهادی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی در شرایط جنگ اقتصادی

رشت - ایده آل خبر - فرماندار رشت با اشاره به جنگ اقتصادی تمام عیار بر علیه کشور، تصریح کرد: در چنین شرایطی باید به صورت جهادی پیگیر مشکلات واحدهای اقتصادی و تولیدی باشیم.

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست با مدیر امور شعب بانک ملی استان گیلان با اشاره به همکاری و تعامل خوب بانک ملی در بحث اعطای تسهیلات به کارآفرینان، خاطرنشان ساخت: در تلاش هستیم واحدهایی که در معرض خطر ورشکستگی قرار دارند را حفظ کنیم و واحدهایی که امکان تقویت تولید در آنها وجود دارد را تقویت نماییم.

وی با بیان اینکه معتقد به تجویز یک نسخه واحد برای کل واحدهای تولیدی و اقتصادی نیستم، افزود: در همین راستا سعی می کنیم مشکلات هر واحد را به صورت تخصصی شناسایی و رفع نماییم.

فرماندار رشت با تاکید بر اینکه کشور ما امروز در معرض یک جنگ اقتصادی واقعی و تمام عیار قرار دارد، تصریح کرد: در چنین شرایطی ما نیز باید آرایش جنگی داشته باشیم و به صورت ویژه و جهادی مشکلات اقتصادی را بررسی نماییم.

مدیر امور شعب بانک ملی استان گیلان نیزدر این نشست با اشاره به عملکرد خوب بانک ملی در اعطای تسهیلات، گفت: دغدغه همه ما کمک به چرخه تولید در استان است و در این راستا آمادگی داریم از همه ظرفیت های موجود جهت کمک به سرمایه گذاران و کارآفرینان استفاده نماییم.

سید رسول میرخلفی با بیان اینکه بانک ملی در حوزه ارائه خدمات الکترونیک بسیار موفق بوده است، افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای کاهش مراج