لزوم توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی در منطقه رودبار و منجیل/ توجه به مناطق محروم و دور از مرکز از اهداف مدیریت درمان
لزوم توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی در منطقه رودبار و منجیل/ توجه به مناطق محروم و دور از مرکز از اهداف مدیریت درمان

رشت - ایده آل خبر - نماینده رودبار ، منجیل و لوشان در دیدار با دکتر قنبر پور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خواهان توسعه کمی و کیفی خدمات درمانی تامین اجتماعی در گیلان شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان گیلان – مهرداد چگینی نماینده رودبار ، منجیل و لوشان در این دیدار با بیان اینکه منطقه رودبار،منجیل و لوشان از مناطق محروم استان است اظهار داشت بیمه شدگان منطقه انتظار دارند تا مرکز درمانی لوشان از یک شیفت کاری به دو شیفت کاری و از درمانگاه عمومی به تخصصی ارتقاء یابد.

نماینده مردم رودبار ، منجیل و لوشان در مجلس شورای اسلامی در ادامه خواهان تعیین تکلیف ساختمان درمانی منجیل شد که سالهاست ساخته شده ولی تاکنون به دلایل مختلف به بهره برداری نرسیده است. ایشان همچنین خواهان ساخت مرکز درمانی تامین اجتماعی در شهر تتکابن با توجه به نیاز بیمه شدگان و مردم شهرستان شد.

در ادامه این دیدار دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی با هدف افزایش پوشش ، سهولت دسترسی و ارتقای خدمات درمانی طرح نسخه نویسی الکترونیک را اجرایی نموده است اظهار داشت هم اکنون این طرح در استان با تشویق پزشکان در حال اجرا می باشد.

سرپرست مدیریت درمان استان توجه به مناطق محروم و دور از مرکز را از اهداف مدیریت درمان استان بیان داشت و افزود: به جد پیگیر مطالبات مردم و بیمه شدگان استان خواهد بود. دکتر قنبرپور در ادامه دیدار به ساخت مرکز جراحی قلب و آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و همچنین راه اندازی بخش تروما و حوادث و افزایش ده تخت NICU نوزادان بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت اشاره نمود.