پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس ۱۱۵
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس ۱۱۵

 رشت_ایده آل خبر _رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، چهل و پنجمین سالروز تاسیس اورژانس 115 را به تلاشگران این عرصه، تبریک گفت.

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ متن پیام دکتر ارسلان سالاری-رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بدین شرح است؛

در چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵، قدردان زحمات عزیزانی هستیم که با تلاش بی حد، خالصانه و بدون توقع، شب و روز در سرما و گرما، زندگی ارزشمندشان را وقف سلامت مردم کرده اند. همکاران عزیزم در اورژانس گیلان که در دوران بحرانی مبارزه با ویروس کرونا، جزء اولین کسانی بودند که به دل خطر زدند و بر بالین مصدومان و آسیب دیدگان حاضر شدند

تلاش برای حفظ حیات همنوعان، نشان از همت والا و جایگاه رفیع پرسنل اورژانس و فوریت های پزشکی دارد که با مهارت های فنی و اخلاقی خود به مصدومان و نیازمندان دریافت خدمات درمانی، جان دوباره می بخشند.

اینجانب ضمن عرض ارادت به تلاشگران عرصه فوریت های پزشکی کشور، فرارسیدن بیست و ششم شهریور،  روز فوریت‌های پزشکی را به همکارانم در اورژانس ۱۱۵ گیلان تبریک گفته و از خداوند بزرگ توفیق خدمت به مردم غیور کشورمان را خواستارم.