برق مشترکین کم مصرف از آبان ماه رایگان خواهد بود
برق مشترکین کم مصرف از آبان ماه رایگان خواهد بود

رشت - ایده آل خبر _ مدیر عامل شركت توزیع برق گیلان از آغاز طرح برق و امید ویژه مشتركین خانگی  خبر داد.

 

رشت – ایده آل خبر _ مدیر عامل شركت توزیع برق گیلان از آغاز طرح برق و امید ویژه مشتركین خانگی  خبر داد.

به گزارش ایده آل خبر  ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق گیلان،  دکتر هنرمند افزود : در این طرح آن دسته از مشترکین خانگی که کمتر از الگوی مدیریت مصرف تعیین شده در هر ماه برق مصرف کنند در دسته مشترکین کم مصرف قرار گرفته و صورتحساب برق مصرفی آنان از آبان  رایگان خواهد بود .

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان تصریح کرد: در طرح برق و امید آن دسته از مشترکین خانگی که کمتر از الگوی مدیریت مصرف تعیین شده در هر ماه برق مصرف کنند در دسته مشترکین کم مصرف قرار گرفته و صورتحساب برق مصرفی آنان از آبان  رایگان خواهد بود .

دکتر هنرمند هدف از اجرای این طرح را اصلاح الگوی مصرف مشترکین خانگی و راهنمایی و آموزش مشترکین پر مصرف  بسوی  قرار گرفتن در دسته مشترکین خوش مصرف و نهایتا کم مصرف عنوان کرد .

وی افزود : مشترکین می توانند با انجام کارهایی با هزینه پایین و بعضا بدون هزینه از مزایای این طرح بهره مند شده و در حفظ منابع  ومحیط  زیست نیز نقش بسیار موثری داشته باشند.

هنر مند از تمامی معاونین و مدیران خواست تا در جهت آگاه سازی همکاران و مشترکین  در اجرای این طرح  ، از تمامی امکانات استفاده کنند .

گفتنی است در نشستی با حضور مدیر عامل ، معاون فروش و خدمات مشترکین و مدیران ادارات این معاونت و مدیر دفتر روابط عمومی نکات آموزشی ودیگر مسایل مرتبط با اجرای طرح برق وامید ویژه مشترکین خانگی مورد بررسی قرار گرفت.