آخرین اقدامات صورت گرفته خانه مطبوعات و رسانه های گیلان
آخرین اقدامات صورت گرفته خانه مطبوعات و رسانه های گیلان

به گزارش ایده آل خبر – ابراهیم بهمنی جلالی با تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته از واریز مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به حساب تمام اعضای اصلی و افتخاری خانه مطبوعات و رسانه های گیلان خبر داد و گفت: این مبلغ به همت خانه مطبوعات و رسانه ها و با تلاش استانداری گیلان و اداره کل […]


به گزارش ایده آل خبر – ابراهیم بهمنی جلالی با تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته از واریز مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به حساب تمام اعضای اصلی و افتخاری خانه مطبوعات و رسانه های گیلان خبر داد و گفت: این مبلغ به همت خانه مطبوعات و رسانه ها و با تلاش استانداری گیلان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین اعتبار شده و از صبح امروز چهارشنبه ۱۱ خرداد به حساب اعضا واریز می شود.
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های گیلان افزود: همچنین یکی از خبرنگاران استان گیلان که از مدت ها پیش در بستر بیماری بوده به صورت ویژه مورد حمایت قرار گرفته و مبلغ قابل توجهی با مصوبه  هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های گیلان به ایشان اختصاص  یافت.
وی همچنین از توزیع بسته های معیشتی در ۷ مرحله بین اعضا خبر داد و خاطر نشان کرد: در مجموع بیش از ۴۰۰ بسته معیشتی توزیع شد.
بهمنی جلالی در رابطه با کارت شناسایی اعضای خانه مطبوعات و رسانه های گیلان نیز گفت: طراحی و چاپ کارت برای تمام اعضا از چندماه پیش آغاز شده و به زودی کارت شناسایی جدید توزیع می شود.