آسایش و آرامش کشور را مدیون فداکاریهای ایثارگران هستیم
آسایش و آرامش کشور را مدیون فداکاریهای ایثارگران هستیم

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست مشترک دانشگاه و بنیاد شهید استان گیلان عنوان کرد: آسایش و آرامش کشور را مدیون فداکاریهای ایثارگران و خانواده های آن ها هستیم.

ایده آل خبر _به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ در نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی گیلان و بنیاد شهید استان، دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، آسایش و آرامش کشور را مدیون فداکاریهای ایثارگران  و خانواده های آن ها عنوان کرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان تمام توان خود را برای ارج نهادن به این عزیزان و برنامه ریزی دقیق در جهت ارتقای سطح علمی و فرهنگی و رفاهی آن ها به کار خواهد بست.

  در ادامه عبداله پاکاری- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز ضمن تقدیر از حمایت های مسوولان دانشگاه  برای رسیدگی به امور ایثارگران دانشگاه، اقدامات انجام شده را قابل تحسین دانست و  خواستار تعامل و همکاری های بیشتر در این زمینه شد.

تلاش جهت الگوسازی برای ارتقای فرهنگ ایثارگری، ارتقای خدمات درمانی، آموزشی و فرهنگی دانشجویان ایثارگر، استفاده از توانمندیهای دانشجویان فعال ایثارگر در مباحث علمی و فرهنگی، تشویق و ایجاد انگیزه در دانشجویان رتبه بالا و رسیدگی به امور ایثارگران شاغل در دانشگاه از مباحث مطروحه در این نشست بود.

در این نشست، دکتر نادری نبی- معاون آموزشی، دکتر رستم پور- معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر نقی پور- معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مدیران و مسوولان دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز حضور داشتند