آسیب سیل و رانش زمین به خطوط آبرسانی ماسوله
آسیب سیل و رانش زمین به خطوط آبرسانی ماسوله

ایده آل خبر _ به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر امور آبفای فومن از سیل و رانش زمین در ماسوله و خسارات وارده به خطوط آبرسانی این شهر خبر داد. وحید مهجور مدیر امور آبفای فومن با اعلام این خبر افزود: باتوجه به رانش زمین بر […]

ایده آل خبر _ به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر امور آبفای فومن از سیل و رانش زمین در ماسوله و خسارات وارده به خطوط آبرسانی این شهر خبر داد.
وحید مهجور مدیر امور آبفای فومن با اعلام این خبر افزود: باتوجه به رانش زمین بر اثر بارندگی شدید و اعلام وضعیت اضطراری در شهر تاریخی ماسوله ، علاوه برآسیب جدی به بخشی از منطقه اسد محله، به خطوط آبرسانی این شهر نیز خساراتی وارد شد.
وی با اشاره به حضور فرماندار شهرستان فومن، شهردار و دیگر مسئولین شهرستانی در محل حادثه اظهار داشت: با توجه به تأکید در تسریع رفع مشکلات موجود منطقه، به منظور برخورداری مردم از خدمات مناسب، برای برقراری اتصال خطوط آبرسانی همکاران واحد اتفاقات نسبت به حفاری محل رانش زمین به طول ۱۰ متر اقدام نمودند.
مدیر امور آبفای فومن در ادامه افزود: با حفاری محل رانش و اتصال ۲۵ متر لوله پلی اتیلن ۱۱۰ میلیمتر، باتوجه به ریزشی بودن محل حادثه، مهار لوله و اصلاح شبکه انجام و پس از اتمام اتصال نسبت به باز کردن شیر اصلی و هواگیری شبکه اقدام شد .
گفتنی است هزینه اصلاح شبکه و همچنین ترمیم معبر محل ریزش حدود ۱۵۰ میلیون ریال برآورد گردیده است.
مشاهده خبر در سایت آبفای گیلان: air.ir/ZQ4jn