آغاز واکسیناسیون کووید ۱۹ فرهنگیان در گیلان
آغاز واکسیناسیون کووید ۱۹ فرهنگیان در گیلان

رشت - ایده آل خبر - همزمان با ولادت با سعادت امام موسی کاظم (ع) ، در راستای ارتقاء سلامت فرهنگیان، اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا فرهنگیان شهرستان رشت برای سال تحصیلی پیش رو آغاز به کار کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(و ب دا )؛ همزمان با میلاد با سعادت امام موسی کاظم (ع)در راستای ارتقاء سلامت فرهنگیان و بستر سازی برای شروع سال تحصیلی پیش رو، اولین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا فرهنگیان شهرستان رشت در مدرسه دختران فرزانگان با حضور دکتر احمدی نماینده شهرستان رشت، مهندس فتح الهی فرماندار رشت، مدیر کل آموزش و پرورش استان و دست اندر کاران حوزه ی بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان آغاز به کار کرد.

در حال حاضر سالن ورزشی مدرسه دخترانه فرزانگان به این امر اختصاص یافته و توسط آموزش و پرورش، تجهیز شده است.

از فرهنگیان عزیز تقاضا می شود جهت جلوگیری از هر گونه تجمع و ایجاد نظم و صیانت از سلامت همکاران فرهنگی، بدون اعلام قبلی به مراکز مراجعه نکنند . بلکه بر اساس نوبت دهی که از قبل اعلام یا از طریق پیامک به آنها ارسال می شود، در محل واکسیناسیون حضور داشته باشند.

شایان ذکر است: واکسن بصورت روزانه توسط مرکز بهداشت و با همکاری سپاه و بسیج شهرستان رشت بر اساس نوبت های اعلام شده در اختیار این مرکز قرار می گیرد .