آمادگی اكیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای مقابله با بحران باد
آمادگی اكیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای مقابله با بحران باد

رشت- ایده آل خبر - محمداسماعیل هنرمند از آمادگی کامل اکیپ های عملیاتی توزیع برق گیلان برای رفع خاموشی های ناشی از وزش شدید باد گرم در استان خبر داد.

به گزارش ایده آل خبر-  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با اشاره به اعلام سازمان هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه جدید و وزش باد گرم شدید در استان گفت: تعداد ۸۴ اکیپ عملیاتی در سطح استان برای رفع خاموشی های حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمادگی کامل با مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

وی اضافه کرد: بر اثر  وزش شدید باد در برخی نقاط استان بویژه در ارتفاعات خساراتی به شبکه ها و تاسیسات توزیع برق وارد آمد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: باتوجه به اعلام آماده باش قبلی امورهای اجرایی و اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع برق گیلان ، این خسارات ها و خاموشی های موردی حادث شده به همت کارکنان پرتلاش این شرکت،  برطرف شد و با حضور اکیپ های عملیاتی در حال برطرف سازی می باشد.

محمد اسماعیل هنرمند افزود: عمده خاموشی های رخ داده بر اثر سقوط اشیاء جانبی مانند درختان ، سقف منازل، داربست های منصوبه و …. بوده است که در کمترین زمان ممکن مشکل رخ داده برطرف شد.

وی در پایان تصریح کرد: راحت ترین راه اعلام خاموشی ها و مشکلات برق استفاده از اپلیکیشن برق من می باشد و مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir همچنین مراجعه به کافه بازار دانلود و از خدمات آن استفاده کنند.