آیت‌الله فلاحتی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم حامد کوچک‌زاده: شهدای مدافع حرم به تمام ملت‌های آزاده دنیا تعلق دارند
آیت‌الله فلاحتی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم حامد کوچک‌زاده: شهدای مدافع حرم به تمام ملت‌های آزاده دنیا تعلق دارند

نماینده ولی فقیه در گیلان،فرزندان شهدا را طی کننده مسیر حفظ ارزش‌ها عنوان کرد و گفت:بعضی ناهنجاری‌ها و دوری از عفاف و حجاب توسط برخی‌ها در جامعه،خانواده شهدا را رنج می‌دهد.

ایده آل خبر _به گزارش ایثار گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی در دیدار خانواده شهید مدافع حرم حامد کوچک‌زاده اظهار کرد:هفته کودک را به فرزندان شهید کوچک‌زاده و تمام فرزندان شهدا تبریک عرض می‌کنم.
وی به ویژگی شهدای مدافع حرم اشاره کرد و افزود:شهدای مدافع حرم، امام خمینی(ره)،پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس را درک نکرده بودند اما در فراسوی مرزها علیه ظالمان مبارزه کردند و این امر نشان دهنده اقتدار و عزت این شهیدان است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه شهدای مدافع حرم به تمام ملت‌های آزاده دنیا تعلق دارند،تصریح کرد:وجود شهدای مدافع حرم در گیلان از افتخارهای این استان محسوب می‌شود.
آیت‌الله فلاحتی،وجود شهدا را سبب عزت جامعه دانست و بیان کرد:شهیدان با تقدیم جان خود در راه خدای متعال برای همیشه ماندگار شدند.
وی با اشاره به اینکه خود را مدیون خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران می‌دانیم،گفت:امیدوارم خدای متعال به ما توفیق دهد در مسیر شهدا حرکت کرده و این راه را حفظ کنیم.
نماینده ولی فقیه در گیلان،فرزندان شهدا را طی کننده مسیر آنها در راستای حفظ ارزش‌ها دانست و خاطرنشان کرد: می‌دانیم بعضی ناهنجاری‌ها و دوری از عفاف و حجاب توسط برخی‌ها در جامعه خانواده شهدا را رنج می‌دهد و ما نیز از آن رنج می‌بریم بنابراین تلاش می‌کنیم در این زمینه عاقلانه،آرام و مدبرانه فعالیت داشته باشیم.
آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه آمدیم تا از خانواده شهدا درس بگیریم،یادآور شد:فرزندان شهدا باید با نشاط نگه داشته شوند تا در آینده فرزندانی نورانی و با برکت برای جامعه باشند.
حامد کوچک‌زاده، ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ در دفاع از حرم زینب(س) و جریان آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا در استان حلب سوریه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت نائل آمد و ۳ فرزند از او به یادگار مانده است.