اجرای طرح تحولی آجرهای مهربانی فرهنگ اجتماعی ماندگار ایجاد می کند
اجرای طرح تحولی آجرهای مهربانی فرهنگ اجتماعی ماندگار ایجاد می کند

 رشت - ایده آل خبر- صبح روز سه شنبه 18خردادماه جلسه شورای فنی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان با حضور اعضاء به ریاست مهندس علی دقیق مدیرکل محترم نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان برگزارشد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از مهندس دقیق در این جلسه ضمن تشکر از زحمات اعضای شورا فنی، ابراز داشت: رعایت مقررات ملی ساختمان و آخرین دستورالعمل های تاسیسات برقی و مکانیکی در ساخت مدارس همواره مورد توجه جدی  ما بوده است.              
وی با اشاره به رعایت اصول فنی و مهندسی در اجرای پروژه‌های آموزشی اظهارداشت: رعایت استاندارد ها و ضوابط فنی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
مهندس دقیق با بیان پيوند عميق بين معماري مدارس با ميزان يادگيري دانش آموزان، خاطرنشان کرد: اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان به معماری مدارس و استفاده ازمصالح نوین مطابق با تکنولوژی دانش مهندسی، اهتمام جدی دارد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان در ادامه با بیان اهمیت طرح تحولی آجرهای مهربانی افزود: با اجرای این طرح ما شاهد مشارکت آحاد مردم، نهادها، شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی در امر مقدس مدرسه‌سازی و حتی ایجاد شبکه داوطلبان مدرسه‌ساز هستیم.
وی تصریح نمود: اجرای طرح تحولی آجر های مهربانی می تواند مشارکت ارزشمند در توسعه فضاهای آموزشی مردم را به یک فرهنگ اجتماعی ماندگار تبدیل کند.
گفتنی است پس از سخنان مدیر کل، دبیر جلسه شورای فنی نیز دستور کار جلسه را براساس نشست پیشین مطرح کرد و هر یک از اعضای کمیته نقطه‌نظرات و راهکارهای کارشناسی خود را حول مباحث مطرح شده تشریح نموده و به بحث تبادل نظر با هم پرداختند.