اجرای طرح هادی در ۶۹ روستای شهرستان صومعه سرا
اجرای طرح هادی در ۶۹ روستای شهرستان صومعه سرا

رشت - ایده آل خبر - در مراسمی، با حضور مدیرکل، معاون پشتیبانی و مسئول روابط عمومی بنیاد مسکن استان در فرمانداری شهرستان صومعه سرا سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان معرفی شد .

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان – در ابتدای جلسه مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان گیلان گفت :امروزه یکی از راهبردهای موثر در توسعه همه‌جانبه پایدار نواحی روستایی، استفاده از مشارکت و توانمندی‌های دهیاران و روستائیان برای عمران و توسعه مناطق روستایی در همه ابعاد بوده و می طلبد با برنامه‌ریزی صحیح و همکاری دهیاری‌ها، میتوان روند توسعه روستاها را در سطح استان سرعت بخشید.

وی در خصوص جذب سهمیه مسکن محرومین درشهرستان صومعه سرا گفت: از ۱۹۳ سهمیه شهرستان تاکنون ۶۳ واحد با بانکهای عامل عقد قرارداد نموده اند.

اکبرزاده خواستار همکاری بیشتر بانک ها جهت جذب اعتبارات با بنیاد مسکن شد.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان شاخص ملی اجرای طرح هادی را ۵۰درصد بیان کرد و گفت: این شاخص در شهرستان صومعه سرا ۴۸ درصد اس

وی افزود در ۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان این طرح اجرا گردیده است.

فرماندار صومعه سرا در این دیدار از عملکرد بنیاد مسکن در زمینه قیر رایگان برای آسفالت روستاهای شهرستان ابراز رضایت کرد و ادامه فعالیت های چشمگیر بنیاد مسکن را در زمینه های شهری و روستایی خواستار شد.

سیدجلال سیدمحمدی در خصوص طرح مسکن محرومین گفت: با هماهنگی بعمل آمده با مدیران بانکهای عامل شهرستان، زمینه بهره مند شدن متقاضیان از تسهیلات مسکن محرومین فراهم گردید

وی با بیان اینکه، بنیاد مسکن استان از طریق ایجاد بستر و زمینه های مناسب به خوبی توانسته در اقدامات خود در زمینه عمران و آبادانی روستاها موفق عمل نماید، گفت: فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به ویژه در حوزه عمران روستایی و اجرای طرح های توسعه ای در راستای توانمندسازی روستاییان و تقویت زیرساخت­ ها در روستاها کاملا مشهود است.

در پایان، مهندس رضا جوادی بعنوان سرپرست بنیاد مسکن شهرستان معرفی و از خدمات مهندس محمد امین پور تقدیر و تشکر گردید.