احداث ۴۸ پروژه آموزشی به همت بنیاد برکت در استان
احداث ۴۸ پروژه آموزشی به همت بنیاد برکت در استان

رشت - ایده آل خبر - مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان گفت: بنیاد برکت ۴۸ پروژه آموزشی را در سطح استان احداث خواهد کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس گیلان،مهندس علی دقیق در حاشیه افتتاح این مراسم در جمع خبرنگاران با تجلیل از خدمات عام المنفعه بنیاد معظم برکت، افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از طریق بنیاد برکت با هدف محرومیت‌‌زدایی و در راستای برقراری عدالت آموزشی فعالانه در کناردستگاه بزرگ تعلیم و تعلم بوده و نهضت مقدس مدرسه‌سازی را عاشقانه در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ کشور راه‌اندازی نموده است.
وی با اشاره به اینکه رسالت آموزش و پرورش فرهنگ سازی وتوسعه و تعالی کشور می باشد،اظهارداشت: مدرسه سازان از سرمایه‌های عظیم اجتماعی و فرهنگی کشور می باشند و باید قدر این اشخاص و نهاد های مقدس را دانست.
مهندس دقیق با بیان اینکه اقدامات بنیاد برکت در زمینه توسعه فضاهای آموزشی ماندگار و ستودنی است،افزود: بنیاد برکت۴۸ پروژه آموزشی را دراستان گیلان با ۲۸۸ کلاس درس و با زیربنای بالغ بر۳۵ هزار مترمربع احداث و یا تکمیل می نماید و از این تعدا ۳۵ پروژه افتتاح و به بهره برداری رسیده اند.À