احیا مجدد معدن سنگ ملجا دشت گیلان
احیا مجدد معدن سنگ ملجا دشت گیلان

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، منوچهر صدفی؛ از احیاء و شروع بکار مجدد معدن سنگ لاشه ملجا دشت گیلان خبر داد و گفت: این معدن فعالیت خود را با ظرفیت تولید ۷۴ هزار تن سنگ لاشه در سال، مجدداً آغاز نمود. معاون امور صنایع […]

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، منوچهر صدفی؛ از احیاء و شروع بکار مجدد معدن سنگ لاشه ملجا دشت گیلان خبر داد و گفت: این معدن فعالیت خود را با ظرفیت تولید ۷۴ هزار تن سنگ لاشه در سال، مجدداً آغاز نمود.
معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت گیلان فعالسازی مجدد معادن را در سال جهش تولید گامی مهم در جهت تحقق اهداف سال دانست و اظهار داشت: براساس رای شورای معادن استان مشروط به انجام تعهدات در قبال پرداخت حقوق دولتی و نیز فعالسازی،این معدن سنگ رفع سلب صلاحیت گردید.
وی با بیان اینکه احیاء معادن در سرعت دهی به عمران و آبادانی تاثیرگذار است عنوان کرد: این معدن طی مهلت مقرر از ناحیه این سازمان و انجام تعهدات مالی و فنی از سوی بهره بردار از جمله عقد قرارداد مسئول فنی و استقرار ماشین آلات لازم و نیز همکاری دادستان شهرستان املش در هفته دولت پس از یک دوره تعطیلی سه ساله شروع بکار کرد.
منوچهر صدفی افزود: قطعاً بازگشایی این معدن در تامین بخشی از مصالح مورد نیاز پروژه های عمرانی شهرستان املش و شهرستان های اطراف تاثیر مثبنی خواهد داشت.