اختتاميه المپياد ورزش محلات (جام پرچم) يادواره سپهبد شهيد حاج قاسم سليمانی
اختتاميه المپياد ورزش محلات (جام پرچم) يادواره سپهبد شهيد حاج قاسم سليمانی

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش جوانان استان گیلان ،جهانبخش آرمان سرپرست ورزش و جوانان استان گیلان در این مراسم ضمن تبريك و تهنیت ايام الله دهه مبارك فجر و در پیش بودن ولادت با سعادت امام علي (ع) و روز پدر اظهار داشت : از اقدام بسيار […]

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش جوانان استان گیلان ،جهانبخش آرمان سرپرست ورزش و جوانان استان گیلان در این مراسم ضمن تبريك و تهنیت ايام الله دهه مبارك فجر و در پیش بودن ولادت با سعادت امام علي (ع) و روز پدر اظهار داشت : از اقدام بسيار ارزشمند مجموعه سپاه پاسداران ، معاونت ورزش سپاه پاسداران استان گيلان ، سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري رشت و شوراي اسلامي شهر رشت برای برگزاری المپیاد ورزشی محلات تشکر و قدردانی می نمایم. چنین حركت ارزشمندی نشان دهنده این امر است كه با تعامل و هم افزايي ميتوان فعالیت های بزرگ و اثر گذار براي مردم عزيز انجام داد.

وی افزود : این مسابقات در ١٦ رشته ورزشي و با حضور ١٤٥٠ ورزشكار برگزار گردید که در نوع خود بسيار ارزشمند و بی نظیر است.

وی اضافه کرد : زین پس اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در مسابقات نقش پر رنگ تری نسبت به گذشته خواهد داشت.

وی گفت : از همه كساني كه در برگزاري اين مسابقات زحمات شبانه روزي كشيدند ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شهرداري و شوراي اسلامی شهر رشت كمال تشكر و قدردانی را دارم.

گفتنی است در پایان از قهرمانان و هياتهايي كه در ١٦ رشته ورزشی در این المپیاد شرکت کرده بودند ، قدردانی گردید و هدايايي به آنان اهداء شد.