ارائه خدمات مطلوب در گرو جذب منابع مالی مورد نیاز می‌باشد
ارائه خدمات مطلوب در گرو جذب منابع مالی مورد نیاز می‌باشد

رشت- ایده آل خبر - محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ، طی این دیدار به گفتگو و تبادل نظر با رسول فرخی نماینده مردم شریف شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی پرداخت.

به گزارش ایده آل خبر – فرخی در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌های شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برخی درخواست‌های مردمی و مطالبات عمومی در حوزه انتخابیه خود را مورد پیگیری قرار داد.

وی تاکید کرد: باتوجه به اهمیت و ضرورت وجود برق در زندگی مردم، تامین رفاه و آسایش شهروندان در گرو پایداری شبکه های برق است.

نماینده مردم شریف شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی درادامه به تبیین برخی چالش‌های صنعت برق کشور در سال جدید پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با جذب اعتبارات لازم، بتوان مشکلات و کمبودهای موجود در شرکت توزیع نیروی برق گیلان ،از جمله نیاز به نوسازی شبکه‌های فرسوده را برطرف ساخت.

محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان نیز ضمن استماع درخواست‌های مردمی مطروحه، به تلاش‌های کارکنان شرکت از ابتدای سال ۱۴۰۰جهت خدمات ‌رسانی بهتر به مشترکین و متقاضیان این شرکت اشاره کرد و گفت : ارائه خدمات مطلوب در گرو جذب منابع مالی مورد نیاز می‌باشد و در این زمینه نقش نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بسیارحائز اهمیت است.

وی تاکید کرد: وزارت نیرو سال جاری را سال بدون تعطیلی برای صنعت برق درنظر گرفته است و در تلاش هستیم با اجرای برنامه های پیک سایی و مدیریت هوشمند مصرف شامل رویت پذیری و کنترل پذیری تعرفه های مختلف، فصل پیک جاری را با کمترین مشکل پشت سر بگذاریم.