از پزشکان و داروسازان همکار مدیریت درمان گیلان تقدیر شد.
از پزشکان و داروسازان همکار مدیریت درمان گیلان تقدیر شد.

همزمان با سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا روز پزشک و زکریای رازی روز داروساز از همکاران پزشک و داروساز مدیریت درمان استان گیلان قدردانی شد.

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان ،در مراسم بزرگداشت روز پزشک و داروساز که با حضور جمع منتخب همکاران برگزار شد دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان روز پزشک را فرصت مغتنمی دانست تا بیاد بیاوریم و به خاطر بسپاریم که جامعه پزشکی حرمت و قداست خویش را وام دار پزشکان شریف و حکیمان عالی مقامی است که معاش بیمار را بر خویش اولویت بخشیده و برای درمان بیماران با هیچ مزدی جز رحمت پروردگار خشنود نمی گردند. ایشان با بیان اینکه پزشکان ، داروسازان ، پرستاران  و کلیه همکاران درمان مایه مباهات و فخر سازمان هستند اظهار داشت این مباهات براساس تلاش های ارزشمند و عملکرد خوب همکاران به ویژه پزشکان و داروسازان شکل گرفته است.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان به ویزیت یک میلیون و ۸۸۸هزار نفر در مراکزملکی سرپایی استان و انجام بیش ۱۰هزار عمل جراحی و بستری شدن بالغ بر ۱۹ هزار بیمار در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت اشاره نمود و افزود که بیشتر پزشکان ما صادقانه به بیماران و بیمه شدگان عزیزخدمت با کیفت و مطلوب ارائه می کنند.
دکتر شهدی نژاد ابراز امیدواری نمود تا با راه اندازی بیمارستان ۶۴تختخوابی لنگرود و مرکزدرمانی آستانه اشرفیه در آینده شاهد توسعه خدمت رسانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان باشیم .
شایان ذکر است که در پایان مراسم به ۱۰ نفر از پزشکاران و داروسازان همکار که بیشترین رضایتمندی بیمه شدگان و مراجعین راداشتند لوح تقدیر اهداء شد.