استانداردهای مدیریتی شرکت گاز استان گیلان با موفقیت تمدید شد
استانداردهای مدیریتی شرکت گاز استان گیلان با موفقیت تمدید شد

عصر روز دوشنبه 14 مرداد جلسه اختتامیه ممیزی استاندارد های مدیریتی شرکت گاز استان گیلان با حضور مدیرعامل و رؤسای شرکت و ممیزان شرکت مرزبان کیفیت برگزار شد.

ایده آل خبر _به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در جلسه اختتامیه ممیزی استاندارد های مدیریتی ضمن قدردانی از توجه دقیق و نگاه حرفه ای ممیزان به واحدهای ستادی و ادارات گاز شهرستانی اظهار داشت: گاز گیلان  همزمان با آغاز نیم قرن دوم فعالیت شرکت ملی گاز ایران و همراستا با شعار “رسیدن از کیمت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها” در زمینه های کیفی اقدامات گسترده ای را به انجام رسانده است.

وی ابراز امیدواری نمود تا با تقویت نقاط قابل بهبود و برطرف نمودن مشکلات، با گام نهادن در این مسیر روز به روز در جهت رسیدن به اهداف کلان شرکت و جلب حداکثری رضایتمندی مشترکین گرامی قدم های محکم تری برداشته شود.

در ادامه سرپرست تیم ممیزی ضمن تشکر از همکاری و هماهنگی مدیریت و پرسنل شرکت گاز استان گیلان گفت: طی ۳ روز ۷ استاندارد ۹۰۰۰، ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱، ۱۰۰۱۵ و ۵۰۰۰۱ مورد ممیزی قرار گرفت.

وی در همین راستا اظهار داشت: بر اساس ممیزی بعمل آمده می توان تعهد مدیریت ارشد در ستاد و ادارات، مشارکت، تعهد، دانش و تسلط روسای ادارات، سیستم تراکنش آنلاین، ثبت تجارب بازنشستگان،کنترل خوب بر عملکرد پیمانکار، تعریف مبادی ارتباطی متنوع و متناسب با اقشار مختلف جامعه و دسترسی ذینفعان و مشترکین به سازمان از طرق مختلف، رسیدگی به شکایت در همه سطوح و نیز پیگیری تمام مطالبات در گستره شرکت را از نقاط قوت شرکت گاز استان گیلان دانست.

سرپرست تیم ممیزی تشکیل کمیته های مختلف در راستای تعامل سازنده با ذینفعان و پیمانکاران جهت اجرای سریع تر امور را یکی دیگر از اقدامات مثبت شرکت گاز در جهت پیشبرد اهداف عنوان نمود.

وی با اشاره به اهمیت نهادینه شدن فرهنگی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) در سازمان گفت: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا فرهنگ HSE تبدیل به ارزش شود، آن موقع سازمان نیز ارزشمند خواهد شد.

سرپرست تیم ممیزی در پایان اظهار داشت: بر اساس ممیزی بعمل آمده می توان اظهار نمود که تعامل دوجانبه مناسب میان ستاد و ادارات مهم ترین نقطه قوت شرکت گاز استان گیلان می باشد.

در پایان این ممیزی ۶ استاندارد ۹۰۰۰، ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱، ۱۰۰۱۵ بدون عدم انطباق و استاندارد ۵۰۰۰۱ با چند عدم انطباق جزئی مورد تایید قرار گرفت.