اعزام دومین کاروان کمک‌های اهدایی کارکنان آبفای گیلان به آسیب دیدگان سیل‌ کشور
اعزام دومین کاروان کمک‌های اهدایی کارکنان آبفای گیلان به آسیب دیدگان سیل‌ کشور

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، به منظور یاری هموطنان آسیب دیده سیل کشور ، دومین کاروان کمک‌های اهدایی همکاران خیر و نیکوکار این شرکت به استان لرستان و شهرستان پلدختر اعزام شد. بنا به این گزارش نخستین کاروان کمک‌های این شرکت نیمه […]

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، به منظور یاری هموطنان آسیب دیده سیل کشور ، دومین کاروان کمک‌های اهدایی همکاران خیر و نیکوکار این شرکت به استان لرستان و شهرستان پلدختر اعزام شد.
بنا به این گزارش نخستین کاروان کمک‌های این شرکت نیمه اول فروردین ماه به شهرستان پلدختر ارسال شد و با هدف جمع آوری و اعزام دومین کاروان اقلام اهدایی، برای دریافت کمک های همکاران شاغل و خیرین، نسبت به اطلاع رسانی در سطح نواحی ۱۶ گانه شرکت و حوزه ستادی اقدام شد.
این گزارش حاکی از آن است که همکاران خیر آبفای گیلان با اهدای یک روز حقوق خود تاکنون حدود ۳۰۰ میلیون ریال به صورت نقدی به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند و با اهداء کمک‌های غیرنقدی همچون مواد غذایی، آب بسته بندی، ظروف یکبار مصرف و سایر لوازم ضروری به یاری سیل‌زدگان شتافته‌اند.
گفتنی است باتوجه به اینکه وقوع سیل در مناطق مختلف کشور موجب بروز مشکلات متعدد برای مردم در این مناطق شد، نیکوکاران آبفای گیلان با احساس مسئولیت وارد عمل شدند تا کمک‌های خود را به دست آسیب دیدگان این حادثه برسانند و ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان، به آنها در شرایط سخت زندگی کمک نمایند.