افتتاح محل استقرار پايگاه مقاومت بسيج شهيد ميري شهرداري بندرانزلي
افتتاح محل استقرار پايگاه مقاومت بسيج شهيد ميري شهرداري بندرانزلي

افتتاح محل استقرار پايگاه مقاومت بسيج شهيد ميري شهرداري بندرانزلي


ایده آل خبر _به گزارش اداره ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرانزلی ، محل استقرار پايگاه مقاومت بسيج شهيد ميری صبح امروز در ساختمان مركزی شهرداری بندرانزلی افتتاح شد.
دكتر پورقربان شهردار بندرانزلی ضمن تبريك هفته بسيج و نيروی دريايی اظهار نمود: يكی از برنامه های پيشنهادی من براي شهرداری بندرانزلی احداث پايگاه های مقاومت بسيج بوده و اين موضوع در برنامه های آتی ما نيز است و نگاه ما به اين موضوع ويژه می باشد.
شهرداری بندرانزلی خاطر نشان نمود: پايگاه مقاومت بسيج  شهرداری بندرانزلی ۱۲ سال فعال بوده است ولی متاسفانه تا كنون جای مشخصی برای آن تعريف نكرده بودند و حدود صد و پنجاه نفر از همكارانمان در اين پايگاه عضو هستند و اين آمار قطعا با افتتاح اين مكان و برنامه هايی كه درآينده خواهيم داشت افزايش می يابد.
سرهنگ صفاتی فرمانده سپاه بندرانزلی در اين مراسم ضمن گراميداشت هفته بسيج و نيروی دريايی از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی تقدير و تشكر نمود.
وي عنوان نمود: با توجه به شرايط خاص كشور، مديران در راس تا به پايين، بايد با روحيه بسيجی و جهادی پای كار باشيم چنانچه اگر در جبهه های جنگ آن روحيه جهادگرانه و بسيجی نبود شايد سرنوشت كشور گونه ی ديگری رقم می خورد و حضور بسيج، سپاه ارتش، نيروي دريايي و … فضايي را ايجاد كرد كه يك وجب از خاك كشورامان را به رژيم صدام كه بسياری از كشورهای دنيا پشتيبانش بودند ندهيم