افتتاح مکان جدید شعبه فومن بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گیلان
افتتاح مکان جدید شعبه فومن بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گیلان

مکان جديد شعبه فومن بانک قرض الحسنه مهر ایران طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان فومن، مشتريان و بازاريان و اصناف اين شهرستان بطور رسمی افتتاح شد.

ایده آل خبر _ به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران ،در این مراسم محمد بلادی چولابي مدير شعب بانک قرض الحسنه مهر ايران در استان گيلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس بویژه شهدای شهرستان فومن و تشکر از حضور مدعوين، تغییر مکان اين شعبه را گامي در راستاي احترام و تكريم بيشتر مشتريان و جلب رضايت مضاعف آنان دانست.

وی ضمن بیان اینکه در این بانک تا پایان سال توقفی برای پرداخت تسهیلات نداریم، با تشریح خدمات و محصولات متنوع بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار امیدواري نمود تا اين بانک بيش از گذشته بتواند در ارائه خدمت به مردم خوب منطقه موفق باشد. بلادی چولابی با اشاره به سامانه میعاد (مدیریت یکپارچه عملیات اجرایی دیجیتال) افزود این سامانه برای نخستین بار در نظام بانکی کشور در حال اجرا بوده و در مبحث صرفه جویی در مصرف کاغذ و حمایت از محیط زیست منشا اثر است. در سامانه میعاد در راستای تقویت بانکداری سبز، مدیریت اسناد بایگانی نیز به صورت الکترونیکی اجرا می‏شود و به مرور، مدارک کاغذی از چرخه خارج می‏شود که پرداخت تسهیلات، افتتاح حساب، نقل و انتقالات برخط، مدیریت تراکنش‏ها و سایر امور به صورت الکترونیکی و با کد ملی و اثر انگشت قابل انجام است.

در ادامه صمد شکری، رئیس شعبه فومن ضمن تشکر از حضور مهمانان به تشریح محصولات و خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران، از جمله طرح جدید پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۳ درصد و زمان انتظار ۱۰ روزه پرداخت.

شایان ذکر است، مکان جدید شعبه فومن در خیابان سردار جنگل و با ساختار جديد تيپ و نماي رسمي بانک قرض الحسنه مهر ايران با حضور شهردار، رئیس شورای شهر و سایر مسئولین شهرستان فومن افتتاح شده است.