افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی کوچصفهان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان
افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی کوچصفهان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان

رشت - ایده آل خبر - فرماندار رشت گفت: برای افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی بخش کوچصفهان اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان هزینه صرف شده است

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح الهی فرماندار رشت صبح امروز درافتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی بخش کوچصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و هفته دولت گفت: برای افتتاح این پروژه ها اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

فرماندار رشت با بیان اینکه، هفته دولت فرصتی برای مرور اقدامات دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است، تصریح کرد: در طول سال شاهد بهره برداری از طرح‌های مختلف هستیم که این در سایه همدلی مسوولان استانی و نمایندگان مردم شهرستان در مجلس حاصل شده است.

وی با بیان اینکه، ۲۳ پروژه برق شهرستان رشت به صورت همزمان در کوچصفهان به بهره برداری رسید، خاطر نشان کرد: ۶ پروژه نیز در قالب احداث چمن مصنوعی ورزشگاه ۲۲ بهمن این بخش و مابقی از پروژه های توسعه و خدمات شهرداری کوچصفهان بوده است.

فتح الهی با تاکید بر‌ اینکه مسئولان در شرایط سخت مالی و اعتباری و شیوع ویروس کرونا تلاش می کنند تا خدمات برای مردم انجام دهند، اضافه کرد: اطلاع رسانی و تشریح دقیق اقدامات انجام شده سبب دلگرمی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.