افزایش خدمات درمانی در غرب گیلان با راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی
افزایش خدمات درمانی در غرب گیلان با راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی

قول مساعد فرماندار و نماینده مردم انزلی در رفع برخی از موانع فرماندار و نماینده مردم انزلی در مجلس شورای رشت,- ایده آل خبر - در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی برای رفع موانع و مشکلات شهری و اداری قول مساعد همکاری دادند.

رشت – ایده آل خبر – فرماندار و نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی برای رفع موانع و مشکلات شهری و اداری قول مساعد همکاری دادند.

به گزارش ایده آل خبر – ن نماینده مردم انزلی به اتفاق میرغضنفری فرماندار این شهرستان در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی با بیان نقش محوری تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی رایگان به جامعه کارگری به ویژه در مناطق و شهرهای محروم اظهار داشتند برای رفع موانع و مشکلات اداری و شهری برای راه اندازی هرچه سریعتر این پروژه همکاری و مساعدت لازم را خواهند داشت.

در این دیدار دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان ابراز امیدواری نمود تا با راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی ، بتوانیم با افزایش خدمات تخصصی، این پلی کلینیک را به عنوان مرکز تخصصی غرب استان قراردهیم تا بیمه شدگان و مستمری بگیران کمتر نیازمند رفت و آمد به مرکز استان باشندتا از تجمع در مراکز تخصصی استان کاسته شود.

سرپرست مدیریت درمان استان در ادامه افزود: این ساختمان در دو طبقه روی همکف با زیربنای ۲۴۵۰ متر مربع توسط شرکت خانه سازی تامین اجتماعی ساخته شده و هم اکنون در مرحله تجهیز برای بهره برداری است.