افزون بر ۵۶۰۰ برگ سند مالکیت روستایی در گیلان صادر شد
افزون بر ۵۶۰۰ برگ سند مالکیت روستایی در گیلان صادر شد

رشت_ ایده آل خبر _مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان از صدور تعداد 5645 برگ سند مالکیت روستایی و 651 برگ سند مالکیت در شهرهای زیر 25000 نفر جمعیت با همکاری ثبت اسناد و املاک خبر داد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، نشست بررسی عملکرد صدور اسناد مالکیت روستایی و شهرهای زیر ۲۵هزارنفر جمعیت با حضور مدیران کل، معاونین و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل ثبت اسناد و املاک گیلان برگزار گردید.

مهندس حامد دائمی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان از همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک گیلان به جهت تعامل مثبت، سازنده و همکاری تنگاتنگ با مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان که منجر به تحقق سهمیه صدور اسناد مالکیت روستایی شد، تقدیر و تشکر کرد.

و ی با برشمردن فواید صدور سند بویژه برای روستائیان افزود: در سال گذشته تعداد ۵۶۴۵ برگ سند مالکیت روستایی و ۶۵۱ برگ سند مالکیت در شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر جمعیت با همکاری ثبت اسناد و املاک صادر و تحویل مالکان شد..

وی ابراز امیدواری کرد با همین تعامل و همکاری و تلاش بیش از پیش در امر خدمت رسانی به مردم بویژه قشر روستایی، موجبات رضایت مردم که همان رضایت خداوند است فراهم شود.

درادامه محمد نوذری، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان از مدیرکل و مجموعه همکاران بنیاد مسکن استان از تعامل و کمک همه جانبه بنیاد مسکن در راستای خدمت به مردم تقدیر و تشکر نمود و تعامل و همکاری همه جانبه دو دستگاه را عامل مهم در تحقق اهداف مدنظر دانست.

وی  با اشاره به وظایف اداره ثبت اسناد و املاک، گزارش مبسوطی از روند صدور سند مالکیت برای اشخاص در حمایت از روستائیان ارائه کرد.

وی نیز با برشمردن فواید سند مالکیت، از مدیران اداره ثبت و بنیاد مسکن خواست با تعامل بیش از پیش نسبت به سند دار شدن املاک، اقدام نمایند.