اقتدار نیروهای مسلح ایران در سایه ایمان تحقق پیدا کرد/ سربازان باید مظهر یک نیروی نظامی مقتدر و با اخلاق باشد.
اقتدار نیروهای مسلح ایران در سایه ایمان تحقق پیدا کرد/ سربازان باید مظهر یک نیروی نظامی مقتدر و با اخلاق باشد.

 رشت - ایده آل خبر نماینده ولی فقیه در گیلان نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران را سربازان امام زمان(عج) عنوان کرد و گفت: ماموریت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تربیت انسان برای حفظ امنیت آبی کشور است.

به گزارش ایده ال خبر به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار فرمانده و معاونان مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا رشت با سلام و درود به شهدای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: در دفاع مقدس رزمندگان نیروی دریایی ارتش جانانه جنگیدند و جان خود را فدا کردند.
وی تامین امنیت خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر را به عهده نیروی دریایی عنوان کرد و افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دو عرصه آبراهه های بین المللی و تربیت انسان ها را به عهده دارد.
امام جمعه رشت با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مرهون شهادت طلبی رزمندگان است، تصریح کرد: مراکز آموزش نیروی دریایی ارتش و سپاه در شمال کشور استقرار دارند.
آیت الله فلاحتی، تربیت را مقدم بر تعلیم دانست و بیان کرد: اگر تربیت نبود امروز در آبراهه های بین المللی قدرتمند نبودیم بنابراین تربیت انسان های صالح بسیار مهم است.
وی به اقتدار نیروهای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: پیشرفته ترین پهپاد آمریکایی را سرنگون کردیم و این اقتدار در سایه ایمان محقق شده است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر تربیت کادر و سربازان با اخلاق در نیروهای مسلح، خاطرنشان کرد: سرباز باید مظهر نظامی مقتدر با اخلاق باشد.
آیت الله فلاحتی، رزمندگان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را شهادت طلب ذکر کرد و یادآور شد: در نیروهای مسلح باید آدم بسازید و انسان تربیت کنید به گونه ای که آیندگان به شما افتخار کند.
وی با اشاره به اینکه ماموریت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تربیت انسان برای حفظ امنیت آبی کشور است، اظهار کرد: نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران سربازان امام زمان(عج) هستند.

تربیت ۷۰ درصد کارکنان نیروی دریایی ارتش در آموزش تخصص های دریایی رشت

امیر دریادار دوم ستاد مهدی شعبان زاده فرمانده آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا رشت نیز در دیدار مذکور به تربیت و آموزش ۷۰ درصد از کارکنان نیروی دریایی ارتش در این مرکز اشاره کرد و گفت: بر این باور هستیم تربیت مقدم بر تعلیم است زیرا دفاع مقدس نشان داد که تربیت دینی بسیار تاثیرگذار است.