انتخاب شهردار رشت در دستور کار شورای ششم
انتخاب شهردار رشت در دستور کار شورای ششم

رشت - ایده آل خبر - رئیس شورای ششم شهر رشت گفت: نخستین جلسه علنی شورای ششم شهر رشت روز شنبه و با دستور کار انتخاب شهردار يا سرپرست شهرداري رشت برگزار می شود.

به گزارش ایده ال خبر – محمد حسین واثق کارگرنیا با اشاره به شروع فعالیت شورای ششم رشت اظهار کرد: مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی روز پنج شنبه در ساختمان استانداری گیلان برگزار شد و پس از آن هیئت رئیسه نخستین سال فعالیت شورای ششم رشت نیز انتخاب شدند.

وی به موضوع انتخاب شهردار رشت اشاره کرد و گفت: بر اساس قانون عمر فعالیت شهردار فعلي، با اتمام دوران فعالیت شوراي پنجم به پایان می رسد و بر اساس وظیفه قانونی و ذاتی شوراها، باید شورای جدید در اولين جلسه نسبت به انتخاب و معرفی سرپرست و یا شهردار جدید اقدام کند.

رئیس شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه منتخبین مردم در شورای ششم رشت با وحدت و همدلی در تلاش برای برطرف کردن نواقص و مشکلات حوزه مدیریت شهری هستند بیان کرد: در این راستا ، صبح روز شنبه با حضور خبرنگاران نسبت به انتخاب سرپرست و یا شهردار رشت اقدام می کنیم و امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده هر چه سریعتر این مهم به نتیجه مطلوب برسد.