انتصاب سرپرست جدید مخابرات منطقه گیلان
انتصاب سرپرست جدید مخابرات منطقه گیلان

انتصاب سرپرست جدید مخابرات منطقه گیلان

ایده آل خبر_با حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، مهندس علیرضا پارسایی ، به عنوان سرپرست جدید مخابرات منطقه گیلان منصوب شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، در مراسمی که امروز ، چهارشنبه ، ۳۰ مرداد ۹۸  در سالن جلسات مخابرات منطقه گیلان با حضور مهندس یافتیان عضو هیأت مدیره ، مهندس بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل و مدیران مخابرات منطقه گیلان برگزار شد ، مهندس علیرضا پارسایی به عنوان سرپرست جدید مخابرات منطقه گیلان معرفی و از خدمات ارزنده مهندس رسول آمویی ، مدیر سابق مخابرات این منطقه ، تقدیر به عمل آمد.

مهندس یافتیان عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران ، در این مراسم  با بیان اینکه یکپارچگی استراتژی در شرکت وجود دارد گفت: اهداف و استراتژی در سطح تمامی مجموعه شرکت مخابرات ایران یکسان است اما تکنیک های مدیران در رسیدن به این اهداف و حرکت در مسیر اصلی استراتژی می تواند متفاوت باشد.

عضو هیات مدیر شرکت مخابرات ایران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال زایی و استفاده از تولیدات داخلی ، اظهار داشت: با اجرای طرح سراسریFTTH در سطح کشور، شاهد حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال در شرکت مخابرت ایران بوده ایم.

وی استفاده از فناوری های نوین را رویکرد اصلی شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و گفت: با پیشرفتی که هر روز در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات حاصل می شود، نقش ما را در استفاده از فناوری های نوین پررنگ تر می کند. از اینرو ، با استفاده از بستر فیبرنوری می توانیم به این فناوری ها دست پیدا کنیم.

مهندس یافتیان با تاکید بر نقش نیروی انسانی در فعالیت های شرکت مخابرات ایران، اظهار داشت :  با استفاده از توانمندی  همکاران و ظرفیت های موجود استان ، رشد در حوزه تکنولوژی های جدید  و پیشرو امکانپذیر خواهد بود