انتقاد شدید فرماندار رشت از کندی صدور مجوز سرمایه گذاری از سوی برخی دستگاه های اجرایی
انتقاد شدید فرماندار رشت از کندی صدور مجوز سرمایه گذاری از سوی برخی دستگاه های اجرایی

 رشت - ایده آل خبر - فرماندار رشت با انتقاد شدید از کندی روند صدور مجوز سرمایه گذاری از سوی برخی از دستگاه های اجرایی، تاکید کرد: مدیران شهرستان موظفند امورات کارآفرینان و سرمایه گذاران را به صورت ویژه پیگیری نمایند.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در جلسه کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری شهرستان رشت که با هدف بررسی مشکلات پیش روی  ۷ طرح سرمایه گذاری در زمینه های گردشگری، کشاوررزی، تجاری و خدماتی در سالن اجتماعات فرمانداری رشت برگزار شد، با بیان اینکه هدف از برگزاری چنین جلساتی این است که گرهی از کارآفرینان و سرمایه گذاران بگشاییم، خاطرنشان کرد: باید به دنبال راهکار برای تسهیل و تسریع در روند سرمایه گذاری باشیم و گرنه گفتن نمی شود نیاز به برگزاری جلسه نخواهد داشت.

وی با انتقاد شدید در خصوص اطاله روند صدور مجوز از سوی برخی دستگاه های اجرایی، اظهار داشت: در شرایط اقتصادی کنونی جامعه که طولانی شدن روند صدور مجوز به معنای  تحمیل هزینه اضافی به سرمایه گذاران است.

فرماندار رشت با تاکید بر اینکه مدیران شهرستانی موظفند پیگیری امورات کارآفرینان و سرمایه گذاران را با فوریت پیگیری نمایند، افزود: هیچ گونه تعارفی با مدیرانی که در روند اداری سرمایه گذاری و کارآفرینی اختلال ایجاد کنند نخواهیم داشت و مطمئناً عذر آنان خواسته خواهد شد.

مهندس فتح اللهی با بیان اینکه پروژه های خوبی در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان رشت، در حال انجام است، تصریح کرد: با جدیت و به صورت ویژه به دنبال تسریع در اجرای این پروژه ها و همچنین افزایش ظرفیت واحدهای اقتصادی موجود هستیم تا زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بروم را فراهم آوریم.