انتقال ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ولایت مداری به نسل های اینده حیاتی است
انتقال ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ولایت مداری به نسل های اینده حیاتی است

رشت- ایده آل خبر _مدیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان در نشست شورای فرهنگی مدیران از انتشار کتاب زندگی‌نامه 418 شهید در عرصه کار و تلاش استان گیلان خبر داد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، عباس علیزاده در دومین جلسه شورای فرهنگی مدیران استان گیلان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بر ترویج فرهنگ کار، ایثار و شهادت در جامعه کار و تولید تاکید کرد.

وی با اشاره به شهدا و مفاخر بزرگ گیلانی خاطر نشان کرد: موظفیم جهت حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و ولایت مداری، در قالب برنامه های متنوع این فرهنگ را به نسل های بعد انتقال دهیم.

علیزاده در ادامه از انتشار کتاب زندگی‌نامه ۴۱۸ شهید در عرصه کار و تلاش استان گیلان خبر داد و خواستار همکاری همه ادارات به ویژه تشکلات کارگری و کارفرمایی استان در انتشار این اثر هنری ارزشمند شد.

گفتنی است دومین جلسه شورای فرهنگی مدیران استان گیلان با حضور عباس علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان، حجت پهلوان یلی مدیر امور اجتماعی و دیگر اعضا به منظور تدوین برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس در اداره کل برگزار شد.