اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف در رودبار برگزار شد.
اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف در رودبار برگزار شد.

اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در شهرستان رودبار با حضور جوانان،بانوان و فعالین سیاسی و اجتماعی برگزار شد.

اولین مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان رودبار عصر یکشنبه ۲۴آذر با استقبال گسترده اعضاء و فعالین سیاسی و اجتماعی در حسینیه اهل البیت شهر منجیل برگزار شد.
غلامرضا دولتی دبیر و سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان رودبار اظهار داشت: فعالیت نیروهای انقلاب شهرستان رودبار هم جهت با کشور و استان در انتخابات پیش رو در حرکت بوده و نشستهای این شورا به صورت مستمر پیگیری می شود.
دولتی در ادامه بیان کرد:جلسات دوسال گذشته ، ماهانه و بعضا هفتگی با حضور نمایندگانی از شخصیت ها،چهره هایی از مناطق و بخش های شهرستان ،مسئولان احزاب چهره های رسانه ای جریان انقلاب، بانوان ،جوانان فعال و انقلابی برگزار شد.
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان رودبار گفت: شناسایی کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گیلان آغاز شده و در این مسیر از نظرات مردم در قالب مجامع عمومی و نظرسنجی تعیین مقبولیت افراد بهره می‌بریم
وی اذعان داشت ؛ بعد از اعلام حضور کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی با نمایندگان همسو نشست برگزار خواهیم کرد و پس از کسب آرای حداکثری در مجمع عمومی دوم و همچنین با استفاده از مکانیزم نظر سنجی نامزد مورد حمایت شورای مرکزی ائتلاف به سمع و نظر مردم خواهد رسید.
وی گفت؛ در حال رایزنی هستیم تا با توجه به معیار ها و شاخص های انقلابی به نتیجه برسیم. هنوز به نتیجه نهایی نرسیده ایم و برای حصول نتیجه نیازمند همفکری و مشورت با همه جریانهای انقلابی همسو و دلسوزان انقلاب اسلامی هستیم.
در ادامه حجت الاسلام اشکوری بر ضرورت تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و پرهیز از گرفتاری در دام فتنه های اقتصادی و سیاسی تاکید داشت .
اشکوری در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی گفت: در زمان جنگ در رودبار بودم و دیدم که شهید عطایی با این که داییش شهید شده بود ، با گریه به پدرش می گفت دیشب دست و پای شما و مادر را بوسیدم و رضایت دادید چرا امروز می گویید برای رفتن به جبهه صبر کنم؟
وی در ادامه گفت درست است که مشکلات زیاد هست ولی شرایط امروز از زمان جنگ بدتر نشده و مردم ما می دانند هدف از تحریم ها و فشار اقتصادی رویگردانی مردم از نظام و انقلاب هست ولی این مردم با شرکت در انتخابات مجلس و انتخاب نماینده ای انقلابی و جوان زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و انقلابی آماده می کنند.