بازنشستگان مجموعه انتظامي الگوي ايثار و خدمت به مردم هستند
بازنشستگان مجموعه انتظامي الگوي ايثار و خدمت به مردم هستند

رشت_ ایده آل خبر_فرمانده انتظامي استان بازنشستگان مجموعه انتظامي را الگوي ايثار و خدمت به مردم و آينه تمام نماي كاركنان شاغل قلمداد كرد.

به گزارش ایده آل خبر-  سردار “عزيزاله ملكي” در آیین تجليل بازنشستگان انتظامي استان ضمن قدرداني از سال‌ها خدمتگزاري صادقانه همكاران بازنشسته به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مردم اظهار داشت: كاركناني که به درجه بازنشستگي نائل مي‌شوند نبايد خود را جدا از خانواده مجموعه انتظامي بدانند زيرا اندوخته‌ها و تجربيات آنها براي انجام هرچه بهتر ماموريت‌هاي سازماني لازم است.

وي با بيان اينكه بايد به خواسته‌هاي اين قشر به طور كامل و بي‌درنگ رسيدگي شود بر افزايش عظمت و ارتقاء منزلت بازنشستگان تاكيد كرد و گفت: تكريم بازنشستگان در واقع ارج نهادن به ارزش‌هاي والاي انساني و اخلاقي است.

فرمانده انتظامي استان گيلان بازنشستگان مجموعه انتظامي را الگوي ايثار و خدمت به مردم و آينه تمام نماي كاركنان شاغل قلمداد كرد و بيان داشت: اين ديدارها فرصت و بهانه‌اي براي پاسداشت و تقدير از گنجينه‌هاي ارزشمند است که هر يک زماني در حوزه کاري خود در پيشبرد و تحقق اهداف مجموعه انتظامي تلاش کرده‌اند.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح كرد: امروز نبايد اين بازنشستگان را به دست فراموشي بسپاريم بلکه بايد با ارتباط و برگزاري جلسات منظم و هدفمند از تجارب آنها استفاده كرد.

سردار ملكي در پايان افزود: امنيت امروز ما در سايه خدمات و زحمات ارزنده و بي‌شائبه بازنشستگان حاصل شده و ما در ادامه راه آنها مسئوليت خطيري به عهده داريم.

گفتني است در پايان اين آیین از بازنشستگان با اهدا لوح تجليل به عمل آمد.