برخورد پلیس با خودروهای پلاک مخدوش/ اعمال قانون ۱۴ هزار خودرو
برخورد پلیس با خودروهای پلاک مخدوش/ اعمال قانون ۱۴ هزار خودرو

رشت_ایده آل خبر _فرمانده انتظامی استان با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با خودروهای پلاک مخدوش از اعمال قانون حدود 14 هزار خودرو خبر داد.

به گزارش ایده آل خبر – سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌وگویی ضمن قدردانی از رانندگاني که محدودیت‌هاي تردد ناشی از شیوع ویروس کرونا را جدی گرفته و همکاری بسیار خوبی با پلیس دارند گفت: تعداد محدودی از رانندگان برای فرار از جریمه نقض محدودیت‌ها اقدام به مخدوش کردن و تغییر ارکان پلاک خودرو می‌کنند که این عمل در قوانین کشور جرم محسوب شده و مستوجب مجازات است.

وی با اشاره به شناسایی دقیق و برخورد جدی پلیس با خودروهای پلاک مخدوش افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۱۴ هزار اتومبیل اعمال قانون و ۳۲۰ دستگاه خودرو در همین راستا توسط پلیس گیلان توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در ادامه با بیان اینکه ممنوعیت تردد شبانه در داخل شهرها از ساعت ۲۲ الی ۳ صبح همچنان برقرار است اذعان داشت: با توجه به قرمز شدن شهرستان‌های رشت و آستارا، در زمینه تردد بین شهری تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: اجرای طرح‌ها و محدودیت‌های مختلف در راستای حفظ سلامتی مردم و کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا است.

سردار ملکی در پایان از استمرار اعمال قانون خودروهای شخصی با پلاک غیربومی در مبادی ورودی استان خبر داد و به شهروندان توصیه کرد برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از سفرهای غیر ضروری خودداری کرده و همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.