برپایی سفره سالم در معاونت غذا و دارو گیلان
برپایی سفره سالم در معاونت غذا و دارو گیلان

  ایده آل خبر _ در ششمین روز از هفته از هفته سلامت ویژه برنامه صبحانه سالم در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو با توزیع پکیچ صبحانه سالم و پخش برنامه های شاد و مفرح برای کودکان تحت پوشش بهزیستی استان برگزار شد . دکتر حصاری با گرامیداشت هفته سلامت در سخنانی بیان داشت: […]

 

ایده آل خبر _ در ششمین روز از هفته از هفته سلامت ویژه برنامه صبحانه سالم در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو با توزیع پکیچ صبحانه سالم و پخش برنامه های شاد و مفرح برای کودکان تحت پوشش بهزیستی استان برگزار شد .

دکتر حصاری با گرامیداشت هفته سلامت در سخنانی بیان داشت: ویژه برنامه امروز با هدف ترویج استفاده از غذای سالم و بهداشتی به جای غذاهای ناسالم و دعوت ازکودکان تحت پوشش بهزیستی در معاونت غذا و دارو برگزار شد. امید است در امروز در این برنامه این کودکان و نوجوانان لحظات خوشی را سپری نماید.

دکتر نور صالحی در این ویژه برنامه برپایی سفره سالم را برنامه ای مطلوب دانست و گفت: با توجه به تبلیعات برنامه غذایی ناسالم بعد از این برنامه کودکان و نوجوانان حاضر در این برنامه با تغییر برنامه غذایی خود از استفاده غذاهای ناسالمی چون چیبس و پفک امتناع و به جای استفاده از نوشابه از دوغ و در برنامه غذایی میان وعده ای خود از عدسی و غذاهای سالم دیگری استفاده نمایند.