برگزیدگان رشته معارف قرآن و حدیث مسابقات قرآن کریم گیلان
برگزیدگان رشته معارف قرآن و حدیث مسابقات قرآن کریم گیلان

برگزیدگان رشته های معارف قرآن و حدیث چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآنی مشخص شدند

ایده آل خبر _به گزارش روابط اومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان ،حجت الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزیدگان رشته‌های معارف قرآن و حدیث چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآنی اظهار داشت: آزمون این افراد ۲۰ تیر ماه و به شیوه اینترنتی و همزمان با برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم برگزار شد.
وی اعلام کرد: در رشته حدیث بخش برادران، مهدی حکیمی راد از ماسال، صفرعلی احدی از رشت و علی لاغر فیروزجائی از لنگرود اول تا سوم شدند.
علیزاده گفت: در رشته تفسیر بخش برادران، غلام رضا خداداد از فومن، نوید هوشمندپور ریک از تالش و محمد شعبانی از شفت رتبه‌های برتر را از آن خود کردند.
وی اظهار داشت: در رشته حدیث بخش خواهران، سودابه رمضان پور از لنگرود، سیده زینب تقوی پور و مونا باغبان هنردوست از رشت رتبه‌های برتر را کسب کردند.
مدیرکل اوقاف و امور خریه گیلان گفت: در رشته تفسیر قرآن کریم بخش خواهران، مژگان نجفی از آستانه اشرفیه اول، زهرا رنجبر چوبه از صومعه سرا و سیده معصومه اسماعیلی تسیه از رشت مشترکاً دوم و طیبه نوروزی فخبی از رشت سوم شدند.
علیزاده اعلام کرد: در رشته تفسیر موضوعی قرآن کریم بخش خواهران، زهرا رویتوند از رشت، صدیقه بهار مست از فومن و مریم تقی زاده اشکوایی از رشت اول تا سوم شدند.