بهره برداری از ۴ طرح عمرانی و خدماتی با ارزش بالغ بر ۱۲ میلبارد تومان در لشت نشاء
بهره برداری از ۴ طرح عمرانی و خدماتی با ارزش بالغ بر ۱۲ میلبارد تومان در لشت نشاء

رشت - ایده آل خبر - بهره برداری از ۴ طرح عمرانی و خدماتی با ارزش بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در لشت نشاءرشت_سرتوک_در سومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رشت ۴ طرح عمرانی و خدماتی با ارزش بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در بخش لشت نشاء به بهره برداری رسید.

به گزارش ایده ال خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، در این افتتاحیه علی فتح الهی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان، گفت: هفته دولت فرصتی مغتنم برای مرور عملکردهای صورت گرفته است.

فرماندار رشت با بیان اینکه برای افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی بخش لشت نشا با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان هزینه صرف شده است، تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل طرح‌های راه روستایی، تقویت و توسعه برق، مسکن مددجویان و توسعه و تقویت مخابرات است که اجرای آنها موجب خدمت رسانی بهینه به مردم و بهبود شرایط اقتصادی منطقه می شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه شهرستان رشت در بخش های مختلف نتیجه همراهی و همدلی همه مسوولان استانی و دستگاه های اداری است، خاطر نشان کرد: امیدواریم با حرکت‌های عملی بیشتر بتوانیم تحول شهرستان را پرشتاب‌تر کرده تا نتیجه آن برای مردم قابل لمس باشد.