تبدیل وضعیت ۱۵۵ نفر از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت
تبدیل وضعیت ۱۵۵ نفر از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت

رشت - ایده آل خبر - با پیگیری اعضای شورای ششم شهر رشت و انجام تاکیدات لازم به شهرداری رشت پس از مدتها انتظار با تبدیل وضعیت ۱۵۵ نفر از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت توسط استانداری گیلان موافقت شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت ، محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز در دیدار با جمعی از خانواده ایثارگر شاغل در شهرداری رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهید میرزا کوچک جنگلی اظهار کرد: شهید میرزا کوچک جنگلی افتخاری بزرگ برای تمامی مردمان رشت و گیلان است.

وی با بیان اینکه سومین جلسه ای است که در خدمت خانواده ایثارگران شاغل در شهرداری رشت هستیم افزود: شورای ششم رشت با اعتقاد قلبی پیگیر حل مشکل خانواده ایثارگر و ارائه خدمات مطلوبتر به همه مجموعه شهرداری رشت خاصه این خانواده عزیز است.

کارگر نیا با بیان اینکه بعضا در محاورات عمومی و غیره پیرامون اینکه خدمات ویژه ای به خانواده ایثارگر اعطا می شود به گوش می رسد تصریح کرد: متاسفانه نام خانواده شهدا و ایثارگران در همه جا با این عنوان که از خدمات بالایی برخوردار هستند مطرح می شود اما در عمل جامعه ایثارگر با مشکلات فراوانی مواجه هستند که بعضا پنهان هم مانده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه شورای ششم رشت تمام تلاش خود را به منظور احقاق حق این خانواده که در مجموعه شهرداری رشت مشغول به کار هستند به کار گرفته است بیان کرد: ما قصد داریم بر اساس دستورالعمل و مصوبه قانونی که پیرامون ایثارگران ابلاغ شده است نسبت به رفع مشکل تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت اقدام کنیم.

وی با اشاره به تاکیدات شورای ششم رشت پیرامون انجام هر چه سریعتر تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شاغل در شهرداری رشت گفت: با توجه به اهمیت و ارادت قلبی اعضای شورای ششم رشت نسبت به خانواده بزرگ ایثارگر ، تا کنون جلسات متعددی را با این محوریت در شورا برگزار کرده ایم و از این بابت تاکیدات لازم به مجموعه شهرداری رشت که مسوول و پیگیر انجام این مهم هستند شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه ارسال مدارک مربوط به پرسنل ایثارگر شهرداری رشت به استانداری گیلان باید تسریع شود افزود: خبرهای خوبی مبنی بر موافقت استانداری گیلان با لیست ۱۵۵ نفره ارسالی از سوی شهرداری رشت به استانداری گیلان با هدف تبدیل وضعیت انجام شده است و انتطار داریم مابقی نیروهای ایثارگر و تمامي پرسنل شركتي شهرداری رشت نیز در اسرع وقت تبدیل وضعیت شوند.