تجدید میثاق مدیرکل و تعاون‌گران با آرمان های شهدا در اولین روز از هفته تعاون
تجدید میثاق مدیرکل و تعاون‌گران با آرمان های شهدا در اولین روز از هفته تعاون

رشت-ایده آل خبر -'مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: شهدا گنجینه های انقلاب هستند و وظیفه حفظ و پاسداری از ارزش ها و آرمان های این عزیزان به عهده همه آحاد جامعه است.

به گزارش ایده ال خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: همزمان با اولین روز از هفته تعاون، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیران شورای هماهنگی، اتاق تعاون، روسای ستادی و جمعی ازکارکنان و تعاون‌گران با حضور در مزارشهدای شهرستان رشت ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای شهدا و با غبار روبی و نثار گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

علیزاده ضمن گرامی‌داشت هفته تعاون، ابراز داشت: شهدا گنجینه های انقلاب هستند و وظیفه حفظ و پاسداری از ارزش ها و آرمان های این عزیزان به عهده همه آحاد جامعه است.

وی همچنین با اشاره به عملیات کربلای دو و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و مدافع سلامت همچنین سردار جبهه مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از تعاونگران استان خواست تا با الگو قراردادن رشادت ها و فداکاری های این شهیدان عالی مقام در راه حفظ و اعتلای میهن اسلامی با تلاشی جهادگونه بکوشند.