تجلیل سرپرست شهرداری رشت و عضو شورای شهر از کودکان بخش خون بیمارستان هفده شهریور
تجلیل سرپرست شهرداری رشت و عضو شورای شهر از کودکان بخش خون بیمارستان هفده شهریور

رشت - ایده آل خبر - به مناسبت هفته ملی کودک؛ تجلیل سرپرست شهرداری رشت و عضو شورای شهر رشت از کودکان بخش خون بیمارستان هفده شهریو به مناسبت هفته ملی کودک، مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت و محمد حسن عاقل منش عضو شورای شهر رشت با حضور در بیمارستان هفده شهریور از کودکان بخش خون تجلیل کردند.

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، به همت مشاور شهردار در امور بانوان با حضور مهندس عطایی سرپرست شهرداری رشت، محمد حسن عاقل منش عضو شورای اسلامی رشت، به مناسبت هفته ملی کودک از کودکان بخش خون بیمارستان هفده شهریور تجلیل به عمل آمد.
در این بازدید که به مناسبت هفته ملی کودک با هماهنگی مشاور شهردار در امور بانوان و مشارکت سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی،دبیرخانه شهر دوستدار کودک و همکاری موسسه مردم نهاد طنین شادی برگزار شد با اهدای گل و هدیه از کودکان بخش خون قدردانی شد.
گفتنی است در این بازدید علیرضا حسنی مدیر حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر، علیرضا قانع مدیر ارتباطات و امور بین الملل، شیخ شعبانی مشاور شهردار در امور بانوان، علیزاده معاون اجتماعی سازمان فرهنگی،ورزشی و پاوندمهر معاون فرهنگی سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت حضور داشتند.