تعامل مناسب دستگاه های قضایی و اجرایی در سطح شهرستان
تعامل مناسب دستگاه های قضایی و اجرایی در سطح شهرستان

رشت - ایده ال خبر - فرماندار رشت با تاکید بر اهمیت نقش آفرینی و تاثیر گذاری نظام قضایی در جامعه‌، اظهار داشت:‌ تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی و قضایی درسطح شهرستان رشت بسیار مناسب است.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی صبح امروز به مناسبت هفته قوه قضائیه با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان دیدار کرد.

نماینده عالی دولت در مرکز استان، در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطرات شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش اظهار داشت: دستگاه قضایی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود.

رئیس شورای تامین شهرستان رشت، خاطر نشان کرد: قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی‌، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها و کرامت انسانی است.

فرماندار‌ رشت همچنین در دیدار با رئیس کل دادگستری شهرستان رشت با تبریک هفته قوه قضائیه، اظهار داشت: کار دادگستری بسیار سخت و در عین حال بسیار تاثیرگذار است .

مهدس فتح اللهی با خسته نباشید به همه قضات و کارکنان دادگستری، گفت: این مناسبت ها فرصت خوبی برای قدردانی از عزیزانی است تا به این بهانه از فعالیت و تلاش آنها تجلیل کنیم.

گفتنی است در پایان این دو دیدار با اهدای لوح تقدیر از تلاش های تلاشگران دستگاه قضائی تجلیل شد.