تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وزبر بهداشت و امام جمعه ملارد
تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وزبر بهداشت و امام جمعه ملارد

  پایگاه خبری تحلیلی ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان- دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از رفتار مشفقانه و منصفانه دو مسئول انقلابی( وزیر بهداشت و امام جمعه ملارد) تقدیر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم […]

 

پایگاه خبری تحلیلی ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان- دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از رفتار مشفقانه و منصفانه دو مسئول انقلابی( وزیر بهداشت و امام جمعه ملارد) تقدیر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ارسال پیامی از رفتار مشفقانه و منصفانه وزیر بهداشت و امام جمعه ملارد تقدیر کرد.
متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعال
استاد گرامي جناب دكتر نمكي مقام عالي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
با سلام واحترام
خبر مسرت بخشی را در شبکه های مجازی آحاد مردم و جامعه دانشگاهی ملاحظه نموده اند که در آن بصیرت یک مدیر صادق به مردم و انقلاب در مواجه با یک تهمت و قضاوت عجولانه، تقوای الهی را پیشه ساخت و عظمت یک حکمرانی خوب را به نمایش گذاشت. این رفتار و برخورد مشفقانه و منصفانه جنابعالی نشاندهنده ی عمق معرفت و شناخت و حکمت در مقابله با محاسبات جدید دنیای کنونی و جامعه امروزی است.اینجانب به نیابت از دانشگاهیان و فرهیختگان و مردم آگاه استان گیلان از هوشمندی و شجاعت و درایت حضرتعالی که موجب بالندگی و افتخار و مجد اولا در پیشگاه خداوند رحمان و ثانیا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ثالثا برای جامعه پزشکی شده است تشکر و قدردانی می نمایم.
جا دارد از خطیب توانا و امام جمعه محترم شهرستان ملارد هم که با خشوع و فروتنی منطق قوی شما را پذیرفته و شجاعانه در پذیرش آن دریغ نورزید کمال سپاس و امتنان خودم را اعلام نمایم.
امیدوارم همه ی خدمتگزاران و خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی این رفتار مدیریتی را سرلوحه کار خود قراردهند و جلوه ایی از اخلاق نورانی اسلام را به نمایش بگذارند.عزتمند و سرافراز باشید.
العاقبه للمتقین
دکتر ارسلان سالاری ريس دانشگاه علوم پزشكي گيلان

گفتنی است: حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی نوری، امام جمعه شهرستان ملارد استان تهران بابت سخنان هفته گذشته خود از تریبون نماز جمعه این شهر در مورد فرزند وزیر بهداشت که در جریان آن اتهامی به وی نسبت داده می‌شد، پس از مکاتبه وزیر بهداشت با وی، از دکتر نمکی طی نامه‌ای عذرخواهی کرد و گفت اگر مرا نبخشید از امامت جمعه استعفا خواهم نمود.