توانمندی سپاه در کمک با دانشگاه علوم پزشکی در واکسینه کردن ۲ میلبون نفر طی بیست روز
توانمندی سپاه در کمک با دانشگاه علوم پزشکی در واکسینه کردن ۲ میلبون نفر طی بیست روز

رشت - ایده ال خبر - فرمانده سپاه قدس گیلان از توانمندی سپاه در واکسینه کردن ۲ میلیون نفر از جمعیت استان طی ۲۰ روز با کمک دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد

به گزارش ایده آل خبر- لیلا پاکیزه- سردار محمد عبدالله پور در نشست خبری با خبرنگاران با گرامیداشت روز خبرنگار و یاد و خاطره شهدای رسانه و تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) گفت: شغل خبرنگاری قابل توصیف نیست و خبرنگاران چشمان بیدار جامعه هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان به اهمیت و ضرورت حرفه خبرنگاری اشاره کرد و افزود: رسانه ها در خبرهای پنهانی که نیاز حضور دستگاه ها در آن ضروری است باید ورود کنند.

وی با اشاره به شرایط انجام واکسیناسیون گفت: با کمک سپاه و بسیج ۱۴۰ پایگاه واکسیناسیون ایجاد شده است، اما سپاه قدس گیلان آمادگی دارد با کمک دانشگاه علوم پزشکی استان مدت ۲۰ روز بیش از دو میلیون نفر از جمعیت استان را واکسینه کند.

سردار عبدالله‌ پور با تاکید بر حوادث اخیر در خلیج فارس نیز اظهار داشت: همه آنچه در خلیج فارس و منطقه رخ می‌دهد، در کنترل نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هدف دشمن از موضوعات پیش آمده، به هم ریختن تعادل روانی و امنیتی جامعه است.

وی با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در حوزه امنیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش نخواهد آمد بادآور شد: به تعبیر فرمانده سپاه پاسداران، کوچکترین اشتباه از سوی دشمنان با انتقام سخت مواجه خواهد بود.

خبرنگار یک شخصیت فرهنگ ساز و جریان ساز است

حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان نیز با اشاره به آیه “ن و القلم مایسطرون” گفت: خداوند در سوره قلم قسم به قلم و انچه که نوشته می شود

وی افزود: قلم همواره در طول تاریخ بشر تاثیرگدار و مهم بوده لذا بر این مبنا خبرنگاری ققط یک شغل نیست بلکه یک رسالت و قلم یک اسلحه و خبرنگار مجاهد میدان نبرد و رسانه است

حجت الاسلام محمدی تصریح کرد: جامعه به وسیله قلم خبرنگار به توسعه و کمال می رسد ، همانگونه که کتاب انسان را به کمال می رساند بنابر این اصل است که خبرنگاری هم تعهد است و هم تخصص البته به نطر من جز از تعهد و تخصص خبرنگاری عشق و هنر است خبرنگاری عشق به الله و عشق به خلق الله است وهنر مردمداری است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان خبرنگار را یک شخصیت جریان ساز و فرهنگ ساز خواند و گفت: امروزه هرچه رسانه در کشوری قدرتمندتر باشد ان کشور قدرتمند تر خواهد بود

وی افزود: خبرنگار در ایجاد یک فرهنگ دینی بسیار نقش دارد به همین دلیل است که خبرنگار را سفیر دانایی و آگاهی می دانند.