توزیع۲۰ هزار حلقه لاستیک برای خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان
توزیع۲۰ هزار حلقه لاستیک برای خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان

توزیع20 هزار حلقه لاستیک برای خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان

 

ایده آل خبر _به گزارش دفتر روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان ،مرادی، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با اعلام اين خبر گفت: از ابتدای طرح توزیع لاستیک خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی، ( تابستان سال گذشته) ۲۰ هزار حلقه لاستیک در استان گیلان توزیع شده است.
وی افزود: توزیع لاستیک در راستای حمایت از شاغلین بخش حمل و نقل جاده ای و با همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان صورت پذیرفته و در حال اجرا می باشد.
وی در ادامه به نحوه تخصیص لاستیک به خودورهای سنگین حمل و نقل عمومی اشاره کرده و گفت: برای اتوبوسهای حمل و نقل عمومی به ازای ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد و برای مینی بوسها به ازای ۱۵ هزار کیلومتر کارکرد ۲ حلقه لاستیک اختصاص می‌یابد.
مرادی خاطر نشان نمود: در بخش حمل و نقل کالا به وسایل نقلیه باری با ظرفیت تا ۲۰ تن به ازای ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد، وسایل نقلیه باری بیش از ۲۰ تا ۴۰ تن، به ازای ۱۵ هزارکیلومتر کارکرد و وسایل نقلیه باری با ظرفیت بیش از ۴۰ تن به ازای ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد، ۲ حلقه لاستیک داده می‌شود.
وی سپس افزود: رانندگان بخش حمل و نقل کالا و مسافر متقاضی دریافت لاستیک ناوگان حمل و نقل عمومی می توانند با در دست داشتن کارت هوشمند فعال ناوگان و مدارک شناسایی خودرو به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، ادارات تابعه در سطح شهرستانها مراجعه نموده تا پس از بررسیهای لازم نسبت به صدور حواله اقدام شود.