جامعه نیازمند بازخوانی رشادت ها و ویژگی های شهداست
جامعه نیازمند بازخوانی رشادت ها و ویژگی های شهداست

رشت-ایده آل خبر -"عبداله پاکاری در دیدار با خانواده سردار شهید حاج محمود قلی پور با اشاره به خدمات مثال زدنی این شهید بزرگوار به نظلام اسلامی گفت: معرفی چنین الگوهایی به نسل آینده می تواند موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از ایثار گیلان عبدالله پاکاری ، در دیدار با خانواده شهید حاج محمود قلی پور، با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت این شهید بزرگوار اظهار کرد: امروزه جامعه نیازمند بازخوانی رشادت ها و ویژگی های شهیدان است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه شهیدان و به ویژه سرداران شهید، از افتخارات کشور هستند گفت: اکنون پس از گذشت چهل سال از دوران دفاع مقدس همچنان هوش ، شجاعت و ایمان شهدا موجب تعجب نسل امروز می شود.

وی با اشاره به ویژگی های برجسته سردار شهید محمود قلی پور افزود: نقش این شهید بزرگوار در شکل گیری و پیروزی انقلاب مثال زدنی است.

پاکاری تاسیس سپاه در گیلان و ساماندهی و سازماندهی نیروهای انقلابی در طول دوران دفاع مقدس را از دیگر مجموعه خدمات بزرگ شهید قلی پور یه نظام اسلامی دانست و گفت: معرفی چنین الگوهایی به نسل آینده می تواند موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شود.

وی با بیان اینکه یادواره این سردار بزرگ اسلام عصر امروز به صورت تلویزیونی از شبکه استانی باران پخش خواهد شد افزود: به دلیل حفظ سلامت جامعه و رعایت پروتکل های بهداشتی امکان برگزاری یادواره مانند سالهای گذشته مقدور نیست و این وظیفه ما است تا با استفاده از ابزار نو در شناساندن ابعاد و ویژگی های بارز این شهید گرانقدر تلاش کنیم.

در ادامه این دیدار نیز همسر سردار شهید قلی پور با اشاره به اینکه ولایت پذیری از ویژگی های بارز شهدا است افزود: امیدوارم همه جامعه همگام و همراه ولایت باشند.