جلسه افزایش همگرایی و همدلی مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران برگزار شد
جلسه افزایش همگرایی و همدلی مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران برگزار شد

به گزارش ایده آل خبر به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، به منظور افزایش تعامل و همگرایی در این شرکت، جلسه ای با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل، دکتر محمودزاده، رییس هیات مدیره و نمایندگان سهامدار عمده، امروز شنبه ۷اسفندماه ۱۴۰۰ در محل شرکت اعتماد مبین برگزار شد. بر […]

به گزارش ایده آل خبر به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، به منظور افزایش تعامل و همگرایی در این شرکت، جلسه ای با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل، دکتر محمودزاده، رییس هیات مدیره و نمایندگان سهامدار عمده، امروز شنبه ۷اسفندماه ۱۴۰۰ در محل شرکت اعتماد مبین برگزار شد.

بر اساس این خبر، در این جلسه ضمن اشاره به لزوم افزایش همدلی با هدف پیشبرد اهداف عالی شرکت، بر تامین هر چه بیشتر کارکنان و افزایش کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان به منظور سودآوری هرچه بیشتر تاکید شد.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، تلاش برای ارتقاء برند شرکت را در شرایط حاضر یک ضرورت دانستند و اظهار داشتند: در شرایط کنونی لازم است با همدلی بیشتر در جهت اهداف تعیین شده شرکت به ویژه رفاه کارکنان، افزایش کیفیت خدمت رسانی به مشتریان و سودآوری بالا، تلاش مضاعفی صورت گیرد.