خواست شرکت گاز گیلان برای صرفه‌جویی در مصرف
خواست شرکت گاز گیلان برای صرفه‌جویی در مصرف

  ایده آل خبر _مدیرعامل شرکت گاز گیلان خواستار صرفه جویی در مصرف گاز از مردم استان به خصوص شرق گیلانی‌ها شد. به گزارش پایگاه خبری رساگیل حسین اکبر با اشاره به کار تعمیرات لوله گاز رشت به رامسر اظهار کرد: با توجه به سرریز شدن سد منجیل و سدهای پایین‌دست آن، خط لوله ۳۰ […]

 

ایده آل خبر _مدیرعامل شرکت گاز گیلان خواستار صرفه جویی در مصرف گاز از مردم استان به خصوص شرق گیلانی‌ها شد.

به گزارش پایگاه خبری رساگیل حسین اکبر با اشاره به کار تعمیرات لوله گاز رشت به رامسر اظهار کرد: با توجه به سرریز شدن سد منجیل و سدهای پایین‌دست آن، خط لوله ۳۰ اینچ گاز که وظیفه انتقال گاز به رامسر را بر عهده داشت از هفته گذشته پاره شد.

وی با اشاره به تلاش مسؤولان اداره گاز استان برای ترمیم این خط لوله گفت: با توجه به اطلاعیه هواشناسی، ۲۲ استان به شکل کاملاً فراگیر در معرض سیل بوده و به نسبت مصرف گاز خانگی را بیشتر می‌کند.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از مردم به‌ویژه ساکنان شرق استان گیلان خواست تا در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند و تصریح کرد: از مردم استان خصوصاً از ساکنان آستانه‌اشرفیه تا چابکسر می‌خواهیم تا نهایت صرفه‌جویی را در مصرف گاز داشته باشند تا به شرکت گاز کمک کنند پایداری گاز حفظ‌شده و حداکثر مصرفی پایداری جریان گاز را داشته باشیم.