دستگیری عاملان درگیری و شرارت در منطقه گلسار
دستگیری عاملان درگیری و شرارت در منطقه گلسار

رشت_ ایده آل خبر _جانشين فرمانده انتظامي استان ازدستگیری عاملان درگیری و شرارت درمنطقه گلسار شهرستان رشت خبر داد .

به گزارش ایده آل خبر سرهنگ “حسين حسن‌پور” در گفت‌وگویی با اشاره به اهمیت حفظ نظم و امنیت گفت: پلیس براي برقراری نظم و امنیت و ایجاد احساس آرامش در بین شهروندان با مخلان نظم و امنیت به صورت قانوني برخورد مي‌كند.

وي افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی در پی گزارش يكي از شهروندان در خصوص درگیری و اخلال در نظم عمومی توسط تعدادی از اراذل و اوباش در منطقه گلسار شهرستان رشت، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشين فرمانده انتظامي استان گيلان با بیان اینکه پس از تحقیقات صورت گرفته و با اشرافيت اطلاعاتی پليس، متهمان شناسایی و پس از هماهنگی قضائی دستور دستگیری آنها صادر شد اذعان داشت: ماموران عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی با تلاش همه جانبه نسبت به دستگیری ۵ نفر اراذل و اوباش اين پرونده اقدام كردند.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به اینکه اين اراذل و اوباش که با اخلال در نظم عمومی و درگیری با یکدیگر موجب اخلال در نظم عمومی شدند تصريح كرد: اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی است و نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد.

سرهنگ حسن‌پور علت درگیری را اختلافات شخصی اعلام کرد و بیان داشت: متهمان ۲۳، ۲۴، ۳۷، ۳۸ و ۲۴ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.